Image for

Odkrywanie Biblii

Serdecznie zapraszamy na szkolenie „Odkrywanie Biblii.” Jest to cykl 6 spotkań, podczas których będziemy zgłębiać tajniki studiowania Pisma Świętego. Spotkania będą odbywały się co dwa tygodnie, z dłuższą przerwą majówkową.

Spotkanie trwa 2 godziny.

Obowiązują zapisy i trwają do 22 lutego 2023. Liczba miejsc ograniczona!
Link do zapisów: https://forms.gle/zPqh12khTk8D6y7a6

O kursie:
Wszyscy wiemy, do czego prowadzi niezdrowe, nieregularne odżywianie. Ból głowy, brak koncentracji, poirytowanie, senność czy nawet depresja – to niektóre ze skutków złych nawyków żywieniowych. W ten sposób ciało daje nam znać, że nie otrzymuje składników potrzebnych do normalnego funkcjonowania. Dobra kondycja zależy od dobrej diety.

Podobnie jest w sferze duchowej. Bez regularnego karmienia się Słowem Bożym nasze życie wewnętrzne szybko podupada. Zaniedbując czas modlitwy i lektury Biblii, stajemy się powierzchowni i skupieni na sobie, nerwowi i mało wyrozumiali. To nieuchronne symptomy duchowego niedożywienia.

Znany nauczyciel biblijny Charles R. Swindoll przedstawia sprawdzone zasady studiowania Pisma Świętego, które pomogą ci lepiej je zrozumieć, zastosować i podzielić się swoimi odkryciami z innymi. Zbyt wiele osób próbuje na własną rękę szukać recepty na życie, rezygnując z pomocy wiarygodnego przewodnika – Słowa Bożego. Pastor Swindoll podpowiada, jak delektować się przesłaniem Biblii i korzystać z jej ponadczasowej mądrości.