Nabożeństwa

NIEDZIELNE SPOTKANIA KOŚCIOŁA

Kluczowym elementem życia naszej wspólnoty są cotygodniowe, niedzielne nabożeństwa. W ich trakcie każdy może czuć się swobodnie, a udział we wszystkich częściach spotkania jest dobrowolny. Trwają około 75 minut i mają uporządkowany przebieg.

Image for UWIELBIENIE
UWIELBIENIE

Zaczynamy od wspólnego śpiewania pieśni, prowadzi nas w tym zespół muzyków. W ten sposób wyrażamy nasz szacunek i wdzięczność Bogu za Jego działanie w naszym życiu.

Image for SŁOWO
SŁOWO

Następnie słuchamy kazania opartego na Piśmie Świętym. Wierzymy, że Biblia to szczególna księga zawierająca odpowiedzi na każde nurtujące nas pytanie.

Image for KOMUNIA
KOMUNIA

Uczestnicząc w Wieczerzy Pańskiej, wspominamy to, co z miłości do ludzi zrobił Jezus Chrystus - będąc niewinnym wziął na siebie karę za grzechy ludzi, którą jest śmierć.

Image for HOJNOŚĆ
HOJNOŚĆ

Podczas nabożeństwa jest też moment, kiedy każdy może dobrowolnie finansowo wesprzeć budowanie wspólnoty oraz nasze działania w obszarze lokalnej społeczności.

Image for ŚWIĘTOWANIE
ŚWIĘTOWANIE

Dodatkową częścią niektórych niedziel jest chrzest wiary, błogosławieństwo dzieci czy świadectwa ludzi, którzy w wyjątkowy i praktyczny sposób doświadczyli Bożej dobroci.

Image for WSPÓLNOTA
WSPÓLNOTA

Nasze spotkania to także czas budowania relacji i rozmów przy aromatycznej kawie oraz przekąskach, które serwujemy po nabożeństwie. Do zobaczenia!

ODWIEDŹ NAS

Niedziela, godz. 11.00 | ul. Powstańców Śląskich 126, Warszawa Galeria Bemowo