Image for

Powołani do wolności – wiosna ’22

Każdy z nas szuka akceptacji. Chcemy czuć się kochani i potrzebni. Żeby żyć życiem spełnionym musimy wiedzieć, że ma ono cel i znaczenie. Cenimy to poczucie szczególnej ludzkiej godności. Ale rzeczywistość jest brutalna, a codzienność bywa przytłaczająca. Wielu z nas walczy z poczuciem porażki i nie wierzy w swoją wartość.

Paradoksalnie, chrześcijaństwo, naśladowanie Jezusa, jeśli nie w pełni i zdrowo rozumiane, może być jedynie dodatkowym ciężarem. Oprócz braku spełnienia dochodzi poczucie winy za popełnione błędy i wypaczenia wobec zawyżonych standardów moralnych.

„Jezus tyle dla mnie zrobił, a ja wciąż Go zawodzę. Nie nadaję się do tego.”

Co tak naprawdę wnosi Ewangelia o Jezusie Chrystusie w moje życie? Pomaga, czy raczej obarcza wymaganiami? Co trzeba zrobić, żeby Bóg mnie zaakceptował? Po co jest przebaczenie? Czy Boga można usłyszeć? Co w ogóle miał na myśli Apostoł Paweł mówiąc, że jesteśmy „powołani do wolności”?

Kurs rozpoczyna się 28 kwietnia i obejmuje pięć kolejnych czwartkowych wieczorów podczas których usłyszysz jak Ewangelia może uratować człowieka, pomaga odkryć jego prawdziwą tożsamość i przywraca godność, każdemu kto w nią uwierzy.

Weekend KAIROS to część kursu, który odbędzie się 4-5 czerwca 2022 r.

Prowadzenie Klaudia i Adam Dulińscy, czyli pastorowa z pastorem Społeczności Chrześcijańskiej Zachód, których pasją jest nauczanie, jak Ewangelia o Chrystusie Jezusie przemienia ludzkie życie.

Miejsce spotkań: Galeria Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 126

Uczestnictwo jest bezpłatne.

Zapisy: [email protected] lub formularz kontaktowy na naszej stronie.