Grupy domowe

Zapraszamy do uczestniczenia w grupach domowych

 

Grupy domowe SCh Zachód to regularne spotkania w tygodniu w niedużym gronie osób, podczas których rozmawiamy o nurtujących nas tematach związanych z naszą codziennością i z wiarą w Boga. Poddajemy analizie fragmenty z Pisma Świętego, pytając jaki jest Bóg i jak to wpływa na nasze życie. Poświęcamy też czas na modlitwę o siebie nawzajem. Przez takie spotkania budujemy relacje, które często zostają z nami na całe życie.

 

Jeśli chodzi o tematy konkretnych spotkań, to najczęściej wybierane są one na bieżąco w zależności 
od aktualnych potrzeb czy inspiracji, lub ustalane z góry na kilka tygodni do przodu. Na spotkaniach grupy domowej każdy ma możliwość zaangażowania, otwierając gościom drzwi, przygotowując poczęstunek czy moderując dyskusję.

 

Grupy domowe są niezwykle cenną częścią kościoła, to ludzie, z którymi dzielimy radości i smutki, 
od których możemy się uczyć i których możemy wspierać w codziennych zmaganiach. Spotkania takich grup odbywają się w naszych domach (stąd nazwa) dlatego możemy się spodziewać przyjaznej atmosfery, dużo śmiechu, gościnności i dobrego jedzenia. W ten sposób wspólnie tworzymy przestrzeń, w której jest miejsce, by wzajemnie zachęcać się do lepszego poznania Boga i życia prawdą Ewangelii.

 

Wybierz grupę dla siebie

 

Gospodarze Miejsce Dzień Wiek
Jarosław i Joanna Wólka Piątek 19:30 40+
Łukasz i Katarzyna Tarchomin Środa 18:00 25+
Sylwia Bemowo Środa 18:30 30+
Henryk i Natalia Ożarów Mazowiecki Piątek 18:30 40+

 

 

Skontaktuj się z Gospodarzami

 

Podaj swój adres e-mail, pod którym możemy się z Tobą skontaktować